arama
Kedi Malzemeleri ve Kedi Ürünleri

Tavsiye Edilen Kısırlaştırılmış Kedi Mama Markaları

Kısırlaştırılmış Kedi Maması Markaları' nı incelediğimiz bu yazımızda, Kısırlaştırılmış Kedi Maması Seçimi, Kısırlaştırılmış Kedilerde Hangi Mama Kullanılır? gibi kedinizin beslenmesini ilgilendiren konuları işleyeceğiz. Sevgili Kedi Blog okurları Kısırlaştırılmış Kedi Beslenmesi ve Marka Seçimi hakkında herşeyi bu yazımızda sizlere anlatıyoruz, Okumaya devam edin...
Kısırlaştırılmış kedi maması markaları
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • 1 Yıldız
  Loading...

Kedilerin kısırlaştırılması, bilinenin aksine kedinin sağlığı ve uzun ömürlü olması açısından daha faydalıdır. Kediler, kısırlaştırıldıktan sonra beslenme şekillerinde değişiklikler görülmeye başlar. Tercih edilen kedi mamalarının da kısırlaştırılmış kedilere uygun olması önemlidir.

İnternet sitelerinde (kurumama.com / petzzshop.com vb..) veya petshop mağazalarında birbirinden farklı içeriklere sahip ucuz-pahalı kedi mamaları bulunmaktadır.

Yavru Kedi Bakımında Hangi Kuru Mama Tercih Edilmeli ?

Kısırlaştırılmış Kedi Maması Markaları
En İyi Kısırlaştırılmış Kedi Maması Markaları

Mutlaka her birinin kendine göre özel bir yanı vardır ancak hepsi için iyi ya da kediniz için faydalı olabileceğini söylemek doğru olmaz.

Araştırmalarımıza dayanarak tavsiye edilen kısırlaştırılmış kedi mama markaları hakkında sizlere bilgi vererek kediniz için en iyi seçimi yapmanız konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Faydalı olması ümidi ile…

Dilerseniz Kedi Konservesi Ne Sıklıkla Kullanılmalı? adlı başlığımızıda tıklayarak okuyabilirsiniz.

En İyi Kısırlaştırılmış Kedi Mama Markaları

Acana Pasifica Kedi Maması:

Marka değeri son derece yüksek olan ve pet sahiplerinin yakından bildikleri ve tercih ettikleri isimlerden biri olan Acana Pacifica, tüm ırk ve yaştaki kediler için mama üreten bir markadır.

Kısırlaştırılmış kedi mama markaları arasında da tercih edilen marka, içeriğindeki gıda ve besinlerle kedilerin daha sağlıklı yaşamasına katkıda bulunmaktadır.

acana kısırlaştırılmış kedi maması

N&D Kedi Maması:

Düşük tahıllı” kedi mamaları ile petshop dünyasında yer edinen Farmina markasının N&D serisi de yine kediniz için tercih edebileceğiniz kaliteli markalardan biridir.

Kedinizin yaşına, ırkına, cinsine ve duruma göre ihtiyaç duyulan tüm mama seçeneklerini bulabileceğiniz N&D Kısırlaştırılmış Kedi Maması, kısırlaştırılmış kedi mamaları konusunda da tercih edilen bir markadır.

Acana Kedi Maması:

Dünya genelinde bilinen ve kedi sahipleri tarafından tercih edilen Acana markası da yine kısır kediler için ürettiği özel kedi mamaları ile kendinden söz ettiren isimlerden biridir.

Kedinizin sağlıklı beslenmesi ve metabolizmasının sağlıklı çalışması için içeriğindeki mineral, besin değerleri ve vitaminlerle destek olan Acana kısırlaştırılmış kedi maması, kedinizin damak tadına hitap eden lezzetlere sahiptir.

Pro Plan Kedi Maması:

Kedilerin dünyasında en çok bilinirlik kazanan ve pet sahipleri tarafından güvenle satın alınan Pro Plan kedi maması da yine içerikleri ile kedilerin metabolizmasına destek sunmakta ve aynı zamanda gelişmelerinde büyük etkiler sunmaktadır.

Pro Plan kısırlaştırılmış kedi maması, tercih edebileceğiniz bir diğer marka olup, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

proplan kısırlaştırılmış kedi maması

Felicia Kedi Maması:

En iyi kedi maması markaları arasında yer alan Felicia, tüm kedi ırkları, cins, yaş ve özel durumlarına uygun şekilde ürettiği mamaları ile bilinmektedir.

Sevimli kedinizin bakımını yaparken daha sağlıklı beslenmesine katkıda bulunmak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak adına tercih edebileceğiniz felicia kısırlaştırılmış kedi maması, en büyük destekçiniz olacak.

felicia kısırlaştırılmış kedi maması
Kedi Mamaları
Kedi Mamaları
Kedi Konservesi
Kedi Konservesi
Kedi Kumu
Kedi Kumu
Kedi Tırmalama
Kedi Tırmalama
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Reshat
  4 ay önce

  Proplan en kotu mama gibi biliniyor artik, kediblog.com sizler bilgisizsiniz kedi mamalari konusunda gozuken o.
  acana ve n$d yorumluyorsunuz ardindan ise proplani anlatiyorsunuz. Sizin yazdiklriniza guvenipde mama secenlerin vay haline, insan olun!

  0
  yorum beğen