Kategoriler: Kedi Bakımı ve Beslenme

Tavsiye Edilen Kısırlaştırılmış Kedi Mama Markaları

Kedilerin kısırlaştırılması, bilinenin aksine kedinin sağlığı ve uzun ömürlü olması açısından daha faydalıdır. Kediler, kısırlaştırıldıktan sonra beslenme şekillerinde değişiklikler görülmeye başlar. Tercih edilen kedi mamalarının da kısırlaştırılmış kedilere uygun olması önemlidir.

İnternet sitelerinde (kurumama.com / petzzshop.com vb..) veya petshop mağazalarında birbirinden farklı içeriklere sahip ucuz-pahalı kedi mamaları bulunmaktadır.

Yavru Kedi Bakımında Hangi Kuru Mama Tercih Edilmeli ?

En İyi Kısırlaştırılmış Kedi Maması Markaları

Mutlaka her birinin kendine göre özel bir yanı vardır ancak hepsi için iyi ya da kediniz için faydalı olabileceğini söylemek doğru olmaz.

Araştırmalarımıza dayanarak tavsiye edilen kısırlaştırılmış kedi mama markaları hakkında sizlere bilgi vererek kediniz için en iyi seçimi yapmanız konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Faydalı olması ümidi ile…

Dilerseniz Kedi Konservesi Ne Sıklıkla Kullanılmalı? adlı başlığımızıda tıklayarak okuyabilirsiniz.

En İyi Kısırlaştırılmış Kedi Mama Markaları

Acana Pasifica Kedi Maması:

Marka değeri son derece yüksek olan ve pet sahiplerinin yakından bildikleri ve tercih ettikleri isimlerden biri olan Acana Pacifica, tüm ırk ve yaştaki kediler için mama üreten bir markadır.

Kısırlaştırılmış kedi mama markaları arasında da tercih edilen marka, içeriğindeki gıda ve besinlerle kedilerin daha sağlıklı yaşamasına katkıda bulunmaktadır.

N&D Kedi Maması:

Düşük tahıllı” kedi mamaları ile petshop dünyasında yer edinen Farmina markasının N&D serisi de yine kediniz için tercih edebileceğiniz kaliteli markalardan biridir.

Kedinizin yaşına, ırkına, cinsine ve duruma göre ihtiyaç duyulan tüm mama seçeneklerini bulabileceğiniz N&D Kısırlaştırılmış Kedi Maması, kısırlaştırılmış kedi mamaları konusunda da tercih edilen bir markadır.

Acana Kedi Maması:

Dünya genelinde bilinen ve kedi sahipleri tarafından tercih edilen Acana markası da yine kısır kediler için ürettiği özel kedi mamaları ile kendinden söz ettiren isimlerden biridir.

Kedinizin sağlıklı beslenmesi ve metabolizmasının sağlıklı çalışması için içeriğindeki mineral, besin değerleri ve vitaminlerle destek olan Acana kısırlaştırılmış kedi maması, kedinizin damak tadına hitap eden lezzetlere sahiptir.

Pro Plan Kedi Maması:

Kedilerin dünyasında en çok bilinirlik kazanan ve pet sahipleri tarafından güvenle satın alınan Pro Plan kedi maması da yine içerikleri ile kedilerin metabolizmasına destek sunmakta ve aynı zamanda gelişmelerinde büyük etkiler sunmaktadır.

Pro Plan kısırlaştırılmış kedi maması, tercih edebileceğiniz bir diğer marka olup, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

Felicia Kedi Maması:

En iyi kedi maması markaları arasında yer alan Felicia, tüm kedi ırkları, cins, yaş ve özel durumlarına uygun şekilde ürettiği mamaları ile bilinmektedir.

Sevimli kedinizin bakımını yaparken daha sağlıklı beslenmesine katkıda bulunmak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak adına tercih edebileceğiniz felicia kısırlaştırılmış kedi maması, en büyük destekçiniz olacak.

Hande Nur

Yakın Zamanda Gönderilenler

  • Kedi Cinsleri Özellikleri

Birman Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Tüm dünyada özellikle avrupa ülkelerinde herkez tarafından bilinen Birman Kedisi, ilk olarak Myanmar bölgesinde orta çıkmıştır. Akıllı, araştırmacı ve konuşmayı…

1 hafta önce
  • Genel

Nankör ve Komik Kedi Sözleri

Hayvanlar konuşabilseydi; köpekler dobra konuşan dostlar olurken, kediler pek de konuşmayan ender canlılardan olurdu. Mark Twain Sanatçılar kedi sever, askerler…

1 hafta önce
  • Soru ve Cevap

Kediler Kaç Yıl Yaşar? -Kedilerin Ömrü Ne Kadardır?

Kediler Kaç Yıl Yaşar? Yazımıza öncelikle Creme Puff isimli kediyle başlamak istiyoruz. Neden bu kediyle başladığımızı merak ediyorsanız; en uzun…

2 hafta önce
  • Kedi Cinsleri Özellikleri

Ragdoll Kedisi Özellikleri ve Bakımı

İlk olarak 1960 tarihinde görülmeye başlanan Ragdoll Kedisi, insanlara ve özellikle sahiplerine bağılılıklarıyla bilinirler. Sürekli oyun oynamayı, ailenin yaptığı bütün…

2 hafta önce
  • Genel

Kedi İsimleri – En Popüler 200 Kedi İsmi!

Kedi sahiplendiğiniz'de ilk olarak , birinci göreviniz evcil dostunuza yakışır bir isim bulmaktır.En zor görevlerden bir tanesi olan " kedi…

1 ay önce
  • Genel
  • Kedi Bakımı ve Beslenme

İstanbulda Kedinizi Traş Ettirebileceğiniz Pet Kuaförler

Kedi sahiplerinin yaşadığı en büyük sorunlardan biriside; Kedilerde Tüy Problemleridir. En belirgin tüy sorunları arasında yer alan topaklaşma, tüy dökümü…

1 ay önce