Kategoriler: GenelKedi Bakımı ve Beslenme

İstanbulda Kedinizi Traş Ettirebileceğiniz Pet Kuaförler

Kedi sahiplerinin yaşadığı en büyük sorunlardan biriside; Kedilerde Tüy Problemleridir. En belirgin tüy sorunları arasında yer alan topaklaşma, tüy dökümü gibi sorunların birçok çözümü bulunmaktadır, bunlardan biriside Kedi Traşı ve Kuaför hizmetleridir.

Pek çok uzman veteriner tarafından önerilen Kedi Traşı, tüy sağlığına ve tüylerin doğru büyümesine katkı sağlamaktadır. Metropol şehirlerde yaşayan kedi sahiplerinin ortalama ayda bir tercih ettiği Kedi Kuaförleri, fiyatları ve hizmet kalitelerine göre farklılık göstermektedir.

Pet Kuaförü

Kedi Traşı Nedir? Nasıl Yapılır?

Kedilerin vücut, tüy ve mevsimsel yapılarına göre değişiklik gösteren Kedi Traşı çeşitleri, Makas Traşı ve Makine Traşı olarak ikiye ayrılmaktadır.

Kedi Makas Traşı: Kedi sahipleri tarafından özellikle kış aylarından tercih edilen, Kedi Makas Traşı; tüylerin daha uzun bırakıldığı ve estetik bir görüntünün amaçlandığı traştır.

Kedi Makine Traşı: Yaz aylarının vazgeçilmezi olarak adlandırılan Kedi Makine Traşı, tüy dökülmesi, topaklanması ve sıcağa karşı önerilen traş biçimidir.

Pet Kuaför Tercihi Nasıl Olmalı?

Hangi Pet Kuaförü Tercih Etmeliyim?

Sevgili kedi sahiplerine iyi bir haberimiz var; eğer İstanbulda yaşıyorsanız işini harika yapan ve Kedi Blog yazarlarınında sürekli ziyaret ettiği Köpek ve Kedi Kuaförü; Petzz Kuaför ‘ü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Genellikle ünlülerin tercih ettiği Petzz Kedi Köpek Kuaförü, üst düzey hijyen koşulları ve profesyonel usta kadrosuyla; sevimli dostlarımızı emanet edebileceğimiz nadir kuaförler arasında yer almaktadır.

Pet Kedi Kuaförü Hizmetleri:

Makine ve Makas Tıraşı, Yıkama, Bakım, Tırnak Kesimi, Tırnak Bakımı, Tüylerin Taranması, Tüy Bakımı Irklara Özel Kuaför Hizmeti

 • Makine ve Makas Traşı
 • Yıkama,
 • Bakım,
 • Tırnak Kesimi,
 • Tırnak Bakımı,
 • Tüylerin Taranması,
 • Tüy Bakımı
 • Kedi Cinslerine Özel Kuaför Hizmeti

Petzz İstanbul Kedi Kuaförü İletişim Bilgileri: 

Adres:  Küçükyalı Merkez Mah. Mektep Caddesi No:7/B Maltepe/İstanbul
Telefon : +90 216 464 34 34
Whatsapp : +90 532 410 77 38
Web Sitesi: www.petzzkuafor.com
Çalışma Saatleri : 09 : 00 – 20 : 00 ( Haftanın Her Günü ) Anestezisiz Kedi Traşı

Pet kuaförlerin çoğunlukla traşlarda anestezi kullanmaktadır. Narkoz kullanımı insanlarda olduğu gibi kedi dostlarımızada zarara vermektedir. Traş esnasında bayıltılan kedilerin vücutlarından aylarca çıkmayan zehir, kedilerin 3 gün kendine gelememesini sağlamaktadır.

Petzz Kuaför gibi seçkin kedi traşı hizmeti veren salonlarda kesinlikle Anestezi, Narkoz kullanılmamaktadır. Sizde kedilerinizi sadece bilindik, uyutmadan kedi traşı yapan ve kedilerin dilinden anlayan pet kuaförlere götürmelisiniz.

Petzz Kedi Kuaförü&Traşı Fiyatları

Kedi Kuaförü ve Traşı Fiyatları

Kedi Traşı fiyatları genellikle kedilerin cinsine, türüne, yapısına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama Pet Kuaförü Fiyatları aşağıdaki listemizde yer almaktadır.

Scottish Fold Kedisi Kuaför&Traş Fiyatları: Makas Traşı > 120 TL – Makine Traşı > 100 TL
British Kedisi Kuaför&Traş Fiyatları: Makas Traşı > 110 TL – Makine Traşı > 95 TL
İran Kedisi Kuaför&Traş Fiyatları: Makas Traşı > 120 TL – Makine Traşı > 100 TL
Ankara Kedisi Kuaför&Traş Fiyatları:  Makas Traşı > 115 TL – Makine Traşı > 110 TL
Exotic Shorthair Kuaför&Traş Fiyatları: Makas Traşı > 120 TL – Makine Traşı > 100 TL

Kedi Pet Kuaförü Fiyatları

Kedi Traşı Modelleri

Kedinizin tüyleri aşırı uzadı veya tüyleri dökülüyor yada artık tarzından sıkıldı! Birbirinden güzel Kedi Traş Modellerini, Pet Kuaförünüze ileterek kedinizin tarzını değiştirebilirisiniz. En Güzel Kedi Traş Modelleri için aşağı kaydırın..!

1- Punk Traşı
Kedilerin kafasının ortasında biraz fazla tüy bırakılan bu model Pet Kuaförlerden en çok istenen kedi traşı arasında yer almaktadır.

2- Lion Kedi Traşı
Yelelerin ve patilerin uzun bırakıldığı traş modelidir. Traş sonucu atalarına benzeneyen kediler çok tarz olmaktadır.

Hande Nur

Yorumları Göster

 • anadolu yaksasında pet kuaför firmaları . arasında en beğendiğim firma.

 • Merhaba
  Anestesiz traş yaptırmak istiyorum kızımız Lilly’e britisch ama çok uzaksınız eve hizmet varmı?

Yakın Zamanda Gönderilenler

 • Kedi Cinsleri Özellikleri

Maine Coon Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Maine Coon kedisi, iri yapılı ve sevecen kedi türüdür. İlk kez Kuzey Doğu Amerika bölgesinde tespit edildikten sonra, dünyanın diğer bölgelerindeki…

2 ay önce
 • Kedi Cinsleri Özellikleri

Chartreux Kedisi Özellikleri ve Bakımı

Sürekli gülümseyen yüzü, kendine özel karakteri ve muhteşem görünüşüyle ilk defa Fransada da görülmeye başlayan Chartreux Kedisi, bizleri kendine hayran…

2 ay önce
 • Kedi Sağlığı

Royal Canin Kitten Yavru Kedi Maması Kullanıcı Yorumları – Satın Al

Yavru kediler 2 benzersiz evrede büyür. İkinci evrede (4 ila 12 aylık) yavru kedinin büyümesi yavaşlar. Bu kritik gelişim evresinde…

5 ay önce
 • Kedi Bakımı ve Beslenme

Yeni Kedi Sahiplenme Rehberi – İlk Defa Kedi Sahipleneceklerin Bilmesi Gerekenler

İster yeni bir kedi almayı düşünüyor olun ister daha yeni bir kedi edindiyseniz, bu eğitim kedinizle ilişkinizi kalıcı hale getirmek…

6 ay önce
 • Kedi Bakımı ve Beslenme

En İyi Kedi Maması – 2019 En İyi Kedi Maması Markaları

Ne zaman görsek bizlere neşe katan minik dostlarımız sevimli hareketleri ve insana yakın tavırlarıyla evlerimizin biricik üyeleri olmayı başarmışlardır. Evcil…

6 ay önce
 • Kedi Bakımı ve Beslenme

Kedi Aşı Takvimi – Güncel 2019 Aşı Fiyatları

Sevimli dostlarımızın sağlığı bizler için oldukça önemlidir. Yavru kedilerde uygulanması gereken olmazsa olmaz 3 temel kedi aşısı vardır. Bu aşılar…

7 ay önce